Specjalista ds. BHP

Inspektor BHP > Oferty pracy > Specjalista ds. BHP

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipno (kujawsko-pomorskie)
Nr ref.: 04/08/2021
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • kontrolę warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • opracowywanie i weryfikację procedur i instrukcji w zakresie BHP zgodnie z przepisami prawa,
  • inicjowanie oraz rozwijanie na terenie zakładu różnych form popularyzacji problematyki BHP,
  • organizację szkoleń z zakresu BHP,
  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • nadzorowanie, monitorowanie i weryfikację zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • współpracę z zewnętrznymi organami nadzoru (PIP, PIS, PSP),
  • opracowywanie raportów i sprawozdań dotyczących BHP,
  • doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP,
  • pomoc w tworzeniu polityki firmy w zakresie BHP.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych,
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów BHP,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • odpowiedzialności za proces przetwarzania danych osobowych w firmie.
Kandydatom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Podobe oferty

16 Wrz 2021

Firma: SALAG Sp. z o.o. S.K.

Lokalizacja: podlaskie / Suwałki

Główne zadania i obowiązki: Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP Udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy Planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów środowiska pracy Analiza wypadków przy pracy Współpraca z...

Więcej szczegółów

15 Wrz 2021

Specjalista ds. BHP i Ochrony środowiska

Firma: Klient portalu Praca.pl

Lokalizacja: dolnośląskie / Kudowa-Zdrój

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za: Nadzór nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy w zakładzie produkcyjnym. Kontrolę warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w Spółce...

14 Wrz 2021

Firma: Westiwing.pl

Lokalizacja: wielkopolskie / Robakowo

Obowiązki: Opracowanie i wdrażanie standardów BHP zgodnie z wymogami prawnymi i biznesowymi Prowadzenie działań związanych z oceną ryzyka zawodowego oraz wdrażanie rozwiązań w celu wyeliminowania narażenia na te zagrożenia i zapobiegania wypadkom przy...