Specjalista ds. BHP

Inspektor BHP > Oferty pracy > Specjalista ds. BHP

Ogłoszenie numer: 4085215, z dnia 2021-01-12

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne, Wrocław

Opis stanowiska

  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP w przedsiębiorstwie,
  • realizacja zadań służby BHP wynikających z obowiązujących przepisów,
  • prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników,
  • przygotowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy/zdarzeń potencjalnie wypadkowych i opracowywanie stosownej dokumentacji,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP,
  • wykonywanie cyklicznych raportów i analiz.

Wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • praktyczna znajomość przepisów BHP i prawa pracy,
  • wykształcenie kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP,
  • dokładność, odpowiedzialność, wzorowa organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów MS Office (m.in. Excel, PowerPoint)
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Podobe oferty

25 Sty 2021

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Firma: REMONDIS Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

bieżąca kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja prowadzenie postępowań powypadkowych prowadzenie dokumentacji BHP oraz...

Więcej szczegółów

24 Sty 2021

Inspektor ds. BHP / Specjalista ds. BHP

Firma: Klient portalu Praca.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

Realizacja zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymaganymi rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa; Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i...

21 Sty 2021

Firma: Danwood S.A.

Lokalizacja: podlaskie / Bielsk Podlaski

przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji BHP, prowadzenie i organizowanie szkoleń BHP, ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie rejestru dokumentacji wypadkowej, kontrola warunków pracy, stanu BHP i PPOŻ, współpraca z poszczególnymi...