Specjalista ds. BHP i Ochrony środowiska

Inspektor BHP > Oferty pracy > Specjalista ds. BHP i Ochrony środowiska

Ogłoszenie numer: 5549286, z dnia 2021-09-15

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie / Kudowa-Zdrój

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Nadzór nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy w zakładzie produkcyjnym.
  • Kontrolę warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska w Spółce
  • Inicjowanie i wdrażanie działań związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz propagowaniem kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Tworzenie standardów BHP z uwzględnieniem rozwiązań techniczno-organizacyjnych
  • Monitorowanie i prewencję zagrożeń zawodowych
  • Okresowe audyty środowiskowe
  • Przygotowywanie raportów KOBiZE
  • Opracowywanie instrukcji postępowania z odpadami na wewnętrzne potrzeby Klientów
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz koordynowanie projektów BHP i ochrony środowiska
  • Współpracę z jednostkami wewnętrznym i zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony środowiska
  • Realizację obowiązków służby BHP wynikających z przepisów prawa
  • Koordynowanie systemu OHSAS 18001 oraz ISO 14001

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ inżynieryjne
  • Posiadanie uprawnień BHP
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w Służbie BHP w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zakresie odbioru instalacji/ maszyn zespolonych oraz stanowisk pracy
  • Praktyczną znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP, ochrony środowiska i PPOŻ oraz umiejętności ich stosowania w praktyce
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Mile widziana znajomość systemów Kaizen, 5S, Line, OHSAS 18001 oraz standardów ISO 14001
  • Samodzielność i proaktywność
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • Karty na basen oraz siłownię
  • Naukę języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera

Podobe oferty

16 Wrz 2021

Specjalista ds. BHP

Firma: SALAG Sp. z o.o. S.K.

Lokalizacja: podlaskie / Suwałki

Główne zadania i obowiązki: Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP Udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy Planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów środowiska pracy Analiza wypadków przy pracy Współpraca z...

Więcej szczegółów

14 Wrz 2021

Firma: Westiwing.pl

Lokalizacja: wielkopolskie / Robakowo

Obowiązki: Opracowanie i wdrażanie standardów BHP zgodnie z wymogami prawnymi i biznesowymi Prowadzenie działań związanych z oceną ryzyka zawodowego oraz wdrażanie rozwiązań w celu wyeliminowania narażenia na te zagrożenia i zapobiegania wypadkom przy...

14 Wrz 2021

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Miejsce pracy: Będzin ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kompleksowa obsługa w zakresie czynności związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną przeciwpożarową oraz ochroną środowiska na terenie Wytwórni Konstrukcji Stalowych Realizacja szkoleń BHP wstępnych...