Specjalista BHP

Inspektor BHP > Oferty pracy > Specjalista BHP

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
CO OD NAS DOSTAJESZ:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu,
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach,
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata.
TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:
  • Kontroli warunków pracy oraz przestrzeganiu przepisów BHP w przedsiębiorstwie,
  • Doradztwie w zakresie przepisów oraz zasad BHP,
  • Organizacji i prowadzeniu szkoleń BHP dla pracowników firmy,
  • Prowadzeniu dokumentacji BHP oraz raportowaniu danych wymaganych przepisami prawa, zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
CZEGO POTRZEBUJESZ ABY TO REALIZOWAĆ:
  • Wykształcenia kierunkowego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Znajomości Prawa Pracy i wymogów prawnych w zakresie BHP,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok (mile widziane w dużej dystrybucji lub firmach produkcyjnych),
  • Dobrej znajomości  obsługi komputera i pakietu MS Office.

BENEFITY
Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 23 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach – hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Podobe oferty

10 Wrz 2021

Specjalista ds. BHP

Firma: Conart Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

kontrola i doradztwo w zakresie BHP, wypełnianie obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP, w firmach z którymi współpracujemy, prowadzenie dokumentacji bhp zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie i organizacja szkoleń z zakresu...

Więcej szczegółów

01 Wrz 2021

Inspektor / Specjalista ds. BHP

Firma: FAKRO

Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: przeprowadzanie szkoleń okresowych i wstępnych bhp dla pracowników przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP udział w postępowaniach powypadkowych...

24 Sie 2021

Specjalista / Inspektor BHP i Ppoż.

Firma: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP/PPOŻ wynikających z polityki i standardów Grupy kapitałowej BILFINGER Realizacja zadań Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w celu...

Najnowsze oferty pracy:

    16.09.2021

    Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP

    Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.

    Lokalizacja: pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

    Więcej informacji

    16.09.2021

    Firma: SALAG Sp. z o.o. S.K.

    Lokalizacja: podlaskie / Suwałki

    16.09.2021

    Inspektor ds. BHP

    Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Więcej ofert pracy

Oferty