Inspektor ds. BHP (magazyn)

Inspektor BHP > Oferty pracy > Inspektor ds. BHP (magazyn)

Ogłoszenie numer: 7577829, z dnia 2022-10-18

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łobez

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przeprowadzenie szkoleń okresowych i wstępnych BHP dla pracowników magazynu
  • Przeprowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i PPOŻ w magazynie
  • Udział w postępowaniach powypadkowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe - technik bhp lub wyższe, w tym studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Praktycznej znajomości przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy
  • Uprawnień do przeprowadzania szkoleń przeciwpożarowych - mile widziane
  • Dyspozycyjności, rzetelności
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel.)

Podobe oferty

24 Paź 2022

Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

Oczekujemy: wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kwalifikacji do wykonywania zawodu technika pożarnictwa lub uprawnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej, praktycznej znajomości przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych...

Więcej szczegółów

27 Wrz 2022

Inspektor ds. BHP

Firma: UNIBEP S.A.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Twoim zadaniem będzie: Wykonywanie czynności z zakresu działań służby BHP w rozumieniu Rozporządzenia z dnia 02.09.1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, Wykonywanie czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu Ustawy z...

27 Wrz 2022

Lokalizacja: dolnośląskie / Legnica