Nauka języka obcego

Inspektor BHP > Nauka i edukacja > Nauka języka obcego

Uważam, że każdy człowiek, bez względu na to kim jest i czym się zajmuje powinien znać jeden język obcy w stopniu przynajmniej dobrym. Oczywiście w dzisiejszych czasach językiem biznesowym jest angielski, dlatego większość osób skupia się właśnie na tym języku i to jego pragnie opanować. Jeśli chce się choćby wyjechać za granicę na wakacje, trzeba znać przynajmniej podstawowe zwroty, które mogą się przydać w podróży i w pobycie w obcojęzycznym kraju. Jest to tak zwane minimum, bez którego nawet najlepszy wyjazd może obrócić się koszmar.

9Idealnym rozwiązaniem byłaby więc taka znajomość języka obcego (mówiąc „obcego” mam tu na myśli „angielskiego”), która pozwalałaby na bezproblemowe komunikowanie się z osobami nieznającymi języka polskiego. Jako, że mój angielski nigdy nie był aż tak dobry, żebym umiał porozmawiać z kimkolwiek o czymkolwiek stwierdziłem, że nic nie stoi na przeszkodzie bym ja, inspektor BHP Włocławek, nie mający w swej pracy żadnej styczności z językiem angielskim, wziął się za porządną naukę języka angielskiego i pokazał wszystkim, że jeśli chcę, to potrafię.

Aby zrealizować swoje długoletnie marzenie o dobrej znajomości angielskiego zapisałem się na prywatne zajęcia do znalezionego w Internecie korepetytora. Już po miesiącu zajęć poczułem, że coś w tej mojej głowie się rozjaśnia. Myślę, że za jakiś czas osiągnę swój cel i będę mógł skreślić go z długiej listy rzeczy do zrobienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  16.09.2021

  Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.

  Lokalizacja: pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

  Więcej informacji

  16.09.2021

  Specjalista ds. BHP

  Firma: SALAG Sp. z o.o. S.K.

  Lokalizacja: podlaskie / Suwałki

  Więcej informacji

  16.09.2021

  Inspektor ds. BHP

  Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty