Dodatkowe źródło dochodu

Inspektor BHP > Opinie > Dodatkowe źródło dochodu

Dodatkowe źródło dochodu

Na początku mojego związku z Kamilem nie wiedziałam skąd ten chłopak ma wiecznie tyle pieniędzy w portfelu. Cieszyłam się, że facet, którego sobie znalazłam jest dość zasobny w środki finansowe, choć tak naprawdę nie stanowiło to dla mnie większego znaczenia. Kamil zawsze miał dużo gotówki przy sobie i z czasem zaczęłam się przyzwyczajać, że za wszystko płaci on, nawet za moje niemałe zakupy w sklepach z markowymi kosmetykami.

Nigdy nie zastanawiałam się ile zarabia inspektor BHP Zabrze, bo do niczego mi to nie było potrzebne. Dopiero, gdy zaczęłam bardziej zastanawiać się nad zawodem, jaki posiada mój chłopak, zaczęłam myśleć o tym ile zarabia i skąd ma tyle pieniędzy. Według informacji znalezionych w Internecie, Kamil za swoją pracę powinien otrzymywać od 2 do 3,5 tysięcy złotych netto miesięcznie, jednak jego przychód na pewno był dużo większy. Nie szastałby przecież kasą na prawo i lewo gdyby miał zaledwie 3 tysiące złotych miesięcznie. A my naprawdę żyliśmy jak królowie.

Mniej więcej po pół roku znajomości okazało się, że Kamil, mimo braku uprawnień dorabia sobie na lewo robieniem instrukcji BHP i instrukcji przeciwpożarowych dla nowopowstałych budynków. Instrukcje robił sam, ktoś z uprawnieniami mu je podpisywał i takim sposobem kasa się kręciła. Byłam zszokowana dodatkową znajomością Kamila, jednak w końcu jakoś się z tym pogodziłam. W końcu dzięki jego pieniądzom w końcu żyłam, jak chciałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  16.09.2021

  Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.

  Lokalizacja: pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

  Więcej informacji

  16.09.2021

  Specjalista ds. BHP

  Firma: SALAG Sp. z o.o. S.K.

  Lokalizacja: podlaskie / Suwałki

  Więcej informacji

  16.09.2021

  Inspektor ds. BHP

  Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty