Cisza i spokój

Inspektor BHP > O pracy inspektora BHP > Cisza i spokój

Cisza i spokój

Moja posada jest o tyle przyjemna, że jestem jedynym inspektorem BHP zatrudnionym w całej mojej dużej firmie. Nigdy nie lubiłem pracować w zespole, dlatego z ulgą przyjąłem informację, że moja posada będzie całkowicie samodzielna, nie będę musiał z nikim pracować, a jedynie będę musiał odpowiadać przed swoim bezpośrednim przełożonym.

Praca w pojedynkę jest zajęciem idealnym – masz czas na odpowiednie skupienie się na swoich zadaniach, bo nikt nie gada ci nad uchem i nie prosi o wyrażenie opinii w tej lub tamtej sprawie, inspektor BHP Gdańsk. Raz pracowałem już w pewnej firmie, w której oprócz mnie był jeszcze jeden inspektor, bardzo irytujący facet. Michał miał okropny zwyczaj mówienia dużo i kompletnie bez sensu. W ciągu pierwszych dwóch dni dowiedziałem się na jego temat niemal wszystkiego, bo praktycznie buzia mu się nie zamykała. Gadał, gadał i w kółko gadał aż do momentu, gdy wyczerpało się moje opanowanie i wydarłem się na niego, że nie życzę sobie współpracować z katarynką. Michał był zszokowany moim nagłym wybuchem, ale z miejsca się opanował i przestał przelewać swoje myśli w słowa.

Teraz, gdy pracuję zupełnie sam potrafię docenić ciszę i spokój, jaka panuje w moim małym biurze. Od czasu do czasu pojawia się konieczność spotkania z tym lub tamtym pracownikiem, jednak są to spotkania krótkie i bardzo rzeczowe. Mam pracę idealną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

  Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

  Więcej informacji

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

  Więcej informacji

  24.10.2022

  Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

  Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty