Stacjonarnie i mobilnie

Inspektor BHP > O pracy inspektora BHP > Stacjonarnie i mobilnie

Stacjonarnie i mobilnie

Prowadząc własną działalność gospodarczą i pracując jako inspektor BHP Płock zdarza się, że  wiele czasu spędzam w podróży. Niby większość firm, z którymi współpracuję, ma swoje siedziby na terenie Płocka i okolicznych miejscowości, jednak gdy muszę od czasu do czasu przemieścić się z jednego miejsca do drugiego, zawsze zajmuje mi to więcej czasu niż powinno. Nie wiem co jest tego przyczyną – może to, że zazwyczaj przemieszczam się po mieście wtedy, kiedy inni, co powoduje ogromne korki uliczne i niemałe opóźnienia, a może mam zwyczajnego pecha.

Na szczęście większość dni, w których pracuję to dni, które spędzam we własnym biurze, które wygospodarowałem w części swojego domu. Dni te poświęcam na prace biurowe – sporządzanie dokumentów, informacji i zestawień, wprowadzanie danych do komputera, analizę i ocenę ryzyka zawodowego i inne zajęcia, do których wykonania potrzebuję biurka i komputera.

Niestety, moja praca nie jest wyłącznie zajęciem stacjonarnym, a od czasu do czasu muszę się dostać do zakładu pracy, który jest moim klientem. Wtedy po prostu wsiadam w swój samochód, zapinam pasy i jadę do wyznaczonego miejsca. Wiele osób może uznać to za miły przerywnik od pracy biurowej, jednak ja wolałbym chyba cały czas pracować w jednym miejscu i nie musieć nigdzie jeździć w ciągu dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  17.05.2022

  Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: FAKRO

  Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: NES Global Talent

  Lokalizacja: warmińsko-mazurskie /

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: NES Global Talent

  Lokalizacja: małopolskie /

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty