Walka z nudą

Inspektor BHP > Rynek pracy > Walka z nudą

Walka z nudą

Nie wiem czy wypada, bym na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pani inspektor BHP Opole zakładała na siebie to, co przygotowałam sobie wczorajszego dnia, ale teraz nie mam już zbyt wiele czasu na zmianę decyzji i ubranie czegoś mniej oryginalnego. Niby na rozmowy powinno się chodzić obranymi na biało czarno lub biało granatowo, jednak ja postanowiłam, że zmienię nieco tę konwencję i wybrałam dla siebie dopasowaną granatową sukienkę z czerwonymi obszyciami. Do tego założę jeszcze czerwone buty i zarzucę granatowy sweterek. Moim zdaniem będę wyglądała idealnie, ale czy tak samo ocenią mnie członkowie komisji rekrutacyjnej?

O inspektorach BHP myśli się, że są nudni i bezbarwni tak samo, jak praca, którą na co dzień się zajmują. No bo kto normalny lubi słuchać o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy? Szkolenia z BHP od zawsze stanowią niechcianą konieczność i czas, w którym prawie wszyscy oddają się zupełnie innym zajęciom, aniżeli słuchaniem wywodów behapowca.

Ja swoją oryginalną postawą postaram się udowodnić, że bycie inspektorem BHP wcale nie musi być oklepane i nudne. Jeśli ktoś potrafi odpowiednio zainteresować swoich słuchaczy i zna się na rzeczy, szkolenia organizowane dla pracowników nie muszą wiązać się z niemiłą koniecznością spędzenia kilku godzin w dusznej sali i przy monotonnym głosie wykonującego swoją pracę behapowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  27.11.2021

  Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.

  Lokalizacja: pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

  Więcej informacji

  27.11.2021

  Młodszy Specjalista BHP z językiem angielskim

  Firma: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

  Więcej informacji

  26.11.2021

  Inspektor

  Firma: Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi

  Lokalizacja: łódzkie / Łódź

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty