Dam radę

Inspektor BHP > Rynek pracy > Dam radę

Dam radę

Właśnie skończyłam studia na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy i w najbliższym czasie mam zamiar podjąć zatrudnienie w zawodzie związanym z moim wykształceniem. Ostrołęka, w której mieszkam, nie jest może dużym miastem, ale na pewno ma jakiś potencjał pod względem rynku pracy. W mieście jest dużo firm, które potrzebują specjalistów od BHP. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe nie jest duże – opiera się jedynie na obowiązkowych praktykach, jakie musiałam odbyć na trzecim i na piątym roku studiów. Wiem, że to niewiele, ale jestem bardzo ambitna, szybko się uczę i praca w BHP jest moim marzeniem. Kiedyś w przyszłości chciałabym zostać panią inspektor BHP Ostrołęka, jednak do tego momentu czeka mnie jeszcze wiele lat nauki.

W rodzinie nie mam nikogo, kto w jakiś sposób byłby związany z BHP i mógł mi pomóc w znalezieniu pierwszej pracy. Muszę radzić sobie sama, zresztą jak zwykle. Wiem, że jestem silną i przedsiębiorczą kobietą, jednak czasem chciałabym mieć u swoim boku kogoś, kto pomógłby mi przezwyciężyć problemy i osiągnąć cele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  27.11.2021

  Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.

  Lokalizacja: pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

  Więcej informacji

  27.11.2021

  Młodszy Specjalista BHP z językiem angielskim

  Firma: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

  Więcej informacji

  26.11.2021

  Inspektor

  Firma: Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi

  Lokalizacja: łódzkie / Łódź

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty