Ja x 2

Inspektor BHP > Życie osobiste inspektora BHP > Ja x 2

Ja x 2

Moje życie i praca byłyby na pewno o wiele przyjemniejsze, gdybym tak bardzo nie przejmowała się tym, co myślą i mówią o mnie inni ludzie. Zawsze byłam bardzo wrażliwa na swoim punkcie, a niska samoocena bierze się jeszcze z czasów, gdy byłam pulchną uczennicą szkoły średniej, z której wiele osób się wyśmiewało.

inspektor BHP Nowy Sącz, choć tak naprawdę jedynie modlę się o to, by nikt nie zwracał na mnie większej uwagi i nie próbował podważać mojego autorytetu, bo wtedy cała, sztucznie zbudowana pewność siebie legnie w gruzach.

Oschłość i perfekcyjność, jakimi cechuję się w życiu zawodowym to zwykła maska, przybierana każdego dnia. To, kim jestem widać dopiero po powrocie do domu, gdy zdejmuję drogie ubrania, zakładam dres i często płaczę w poduszkę. Moja pewność siebie to mit, często muszę grać twardą i zdecydowaną, choć w środku trzęsę się jak galareta. Życie w dysonansie, w dwóch wcieleniach jest bardzo kłopotliwe i męczące. Wolałabym wyzbyć się swojej słabej strony i już zawsze czuć się silna i odważna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  18.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Teleyard Sp. z o.o.

  Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

  Więcej informacji

  18.05.2022

  Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej

  Firma: Bakoma Sp. z o. o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Elżbietów

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: FAKRO

  Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty