Stare zastąpione nowym

Inspektor BHP > Rynek pracy > Stare zastąpione nowym

Stare zastąpione nowym

Wczoraj po południu mój pracodawca poinformował mnie, że od przyszłego miesiąca moje miejsce inspektora BHP zajmie jego bratanek, dlatego mimo obopólnych korzyści płynących z wieloletniej współpracy jest zmuszony rozwiązać moją umowę o pracę. Mam wielki szacunek do swojego szefa, że postanowił powiedzieć mi prawdę, a nie udawał, że przyczyna mojego zwolnienia leży w dotychczasowej jakości pracy, inspektor BHP Piotrków Trybunalski. Gdybym nie był dobrym pracownikiem zadowalającym swojego pracodawcę nie przepracowałbym w tej firmie aż ośmiu lat. Zostałbym zwolniony przy pierwszej nadarzającej się możliwości.

Chociaż szanuję pracodawcę za jego otwartość i jasne nakreślenie sprawy to jednocześnie jestem na niego zły, że bez skrupułów zgodził się mnie ot tak pozbawić zatrudnienia tylko dlatego, że jego bratanek potrzebował pracy. Jestem przekonany, że nowy inspektor BHP nie będzie tak dobrym pracownikiem jak ja, a już na pewno nie takim doświadczonym i oddanym swojej pracy.

Nie wydaje mi się, że będę miał duży problem ze znalezieniem nowego pracodawcy, jednak przeszkadza mi, że zostałem zmuszony do zajęcia się rekrutacjami i piotrkowskim rynkiem pracy. Nie jestem już młody i nie mam tylu sił na walkę o zatrudnienie co kiedyś. Kiedyś całymi miesiącami mogłem chodzić od firmy do firmy i szukać pracy, a teraz nie wytrzymałbym nawet miesiąca. Muszę jak najszybciej znaleźć nową pracę – od dzisiaj to mój priorytet!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

  Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

  Więcej informacji

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

  Więcej informacji

  24.10.2022

  Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

  Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty