Błędy i dobre decyzje

Inspektor BHP > Życie osobiste inspektora BHP > Błędy i dobre decyzje

Błędy i dobre decyzje

Choćbyśmy nie wiem jak się starali, to każdy wybór zawsze niesie za sobą jakieś dobre i złe wydarzenia. Nie ma sytuacji idealnych – niektóre mogą się takimi wydawać, jednak po jakimś czasie okazuje się, że to, co dla jednych było szczęśliwym zdarzeniem, dla innych stanowiło wstęp do smutków i wylanych łez. Ja też nie wiedziałem czy podjęcie przeze pracy w zawodzie inspektora BHP będzie dla mnie korzystne czy nie bardzo. W tamtym czasie byłem jednak przekonany, że zatrudnienie na tym stanowisku jest najlepszym, co mnie w życiu czeka, inspektor BHP Leszno.

W końcu studiowałem bezpieczeństwo i higienę pracy przez pięć lat, a później zdobywałem doświadczenie na pomniejszych stanowiskach, by z czasem zostać inspektorem i przeprowadzać inspekcje. To było dla mnie niczym spełnienie najskrytszych marzeń i wydawało mi się, że czekają mnie same pozytywne chwile i sukcesy zawodowe.

Kiedy ja cieszyłem się z nowej pracy i spędzałem w niej coraz więcej czasu, mojej rodzinie zaczęło brakować mojej obecności w domu. Nie było mnie całymi dniami, a ja zdawałem się tego nie widzieć. Nawet gdy zauważałem pewne zmiany i oznaki, tłumaczyłem sobie, że to chwilowe albo zupełnie nieważne. Pracy inspektora poświęciłem się w 100% i wyniosłem ją ponad wszystko inne. Po dwóch latach pracy żona zażądała rozwodu, co przyjąłem z nieskrywanym szokiem. Próbowałem ją przekonywać, namawiałem, ale nic to nie dało. Praca inspektora przysłoniła mi szerszą perspektywę i widok na życie rodzinne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

  Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

  Więcej informacji

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

  Więcej informacji

  24.10.2022

  Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

  Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty