Studia zaoczne

Inspektor BHP > Nauka i edukacja inspektora BHP > Studia zaoczne

Studia zaoczne

Obecne studia są drugim kierunkiem studiów, jakie podjęłam w swoim życiu. Zawsze lubiłam się uczyć, dlatego było dla mnie naturalnym, że po ukończeniu polonistyki na pewno spróbuję czegoś jeszcze. Początkowo nie wiedziałam co za kierunek wybiorę, jednak pod wpływem informacji przeczytanych na różnych stronach internetowych postanowiłam wybrać się na bezpieczeństwo i higienę pracy. Jedna z moich koleżanek pracuje jako inspektor BHP Chełm, nie narzeka na swoją pracę, dlatego i ja mogłabym robić w życiu coś podobnego.

Nie da się ukryć, że studia zaoczne na bezpieczeństwie są zupełnie inne niż moje studia na polonistyce. Nadal muszę dużo czytać i pisać jakieś referaty, jednak na bezpieczeństwie nikt nie zwraca uwagi na błędy stylistyczne czy nieprawidłową składnię. Odnoszę wrażenie, że wybrałam sobie dwa zupełnie odmienne kierunki studiów i raczej nie uda mi się połączyć ich w jedną całość na jakimś ciekawym stanowisku pracy.

Przyznam, że na początku byłam dużo pozytywniej nastawiona do studiów BHP niż jestem teraz. Za mną już jednak trzy semestry nauki i głupio by było zrezygnować i zaprzepaścić półtora roku płacenia czesnego i chodzenia na zajęcia. Choćby nie wiem co się działo mam nadzieję skończyć licencjat, a po licencjacie zastanowię się co dalej. Może zdecyduję się znów na jakiś inny kierunek studiów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  18.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Teleyard Sp. z o.o.

  Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

  Więcej informacji

  18.05.2022

  Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej

  Firma: Bakoma Sp. z o. o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Elżbietów

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: FAKRO

  Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty