Zmiana pracy

Inspektor BHP > Rynek pracy > Zmiana pracy

Zmiana pracy

Jutrzejszy dzień będzie stanowił zakończenie bardzo ważnego etapu w moim życiu zawodowym. Jutro bowiem kończę swoją karierę w zawodzie inspektora BHP, której poświęciłem dziesięć lat swojego życia, inspektor BHP Ełk.

Gdyby nie to, że od przyszłego tygodnia rozpoczynam pracę w zawodzie specjalisty BHP, pewnie nigdy nie zdecydowałbym się na odejście z obecnej pracy. Ełcki rynek pracy jest dość niestabilny i istniałoby duże prawdopodobieństwo, że nie uda mi się ponownie otrzymać satysfakcjonującej mnie oferty pracy.

Na szczęście nie muszę przejmować się tak negatywnym scenariuszem, bo w moim przypadku potoczyło się zupełnie inaczej. Jakiś czas temu wziąłem udział w procesie rekrutacyjnym mającym wytypować nowego specjalistę BHP w firmie organizującej szkolenia i jakimś cudem to mi udało się tę pracę otrzymać. Przez pierwszy tydzień w ogóle nie wierzyłem w swoje szczęście i powodzenia, dlatego gdy przyszło do składania wymówienia w obecnej firmie długo zastanawiałem się czy powinienem to robić. A co by było, gdyby okazało się, że jednak nowa fucha przeleci mi koło nosa, a ja zostanę z niczym?

Teraz jest już raczej pewne, że od przyszłego tygodnia będę specjalistą. Przez cały następny tydzień sam będę brał udział w szkoleniach, by później szkolić innych. Już nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

  Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

  Więcej informacji

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

  Więcej informacji

  24.10.2022

  Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

  Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty