Cenna pomoc

Inspektor BHP > Rynek pracy > Cenna pomoc

Cenna pomoc

W większości przypadków osobami, które pomagają w zdobyciu upragnionej pracy są kierownicy, prezesi, dyrektorzy i jacyś inni pracownicy położeni dość wysoko w hierarchii funkcji zawodowych danej firmy. To oczywiste, że osoby te, z racji pełnionych obowiązków, mają największe wpływy i największy posłuch u tych, którzy daną pracę załatwić mogą. Wiele razy słyszało się przecież o osobach, które nie mają odpowiednich kwalifikacji na dane stanowisko pracy, a mimo to tę posadę otrzymały. Dlaczego? Bo pomógł im ktoś „z góry”.

Podczas moich poszukiwań pracy ja również skorzystałem z pomocy znajomego, któremu nie odwdzięczę się do końca życia. Chociaż Grzegorz nie jest żadnym kierownikiem i nie zajmuje się zarządzaniem innymi osobami, to po kilkunastu latach w zawodzie inspektora BHP zdobył takie znajomości biznesowe, które przydać się mogą w niemal każdej sytuacji, inspektor BHP Gorzów Wielkopolski. Łatwo można sobie wyobrazić jak to było – mój znajomy przymknął od czasu do czasu oko na takie to a takie uchybienie i tym samym zaskarbił sobie wdzięczność różnych pracodawców, u których przeprowadzał inspekcję BHP.

Niektórym może nie spodobać się takie postępowanie z  osobami, u których przeprowadza się inspekcję, jednak ja Grzegorzowi pozostanę wdzięczny aż do śmierci, bo tylko dzięki jego wsparciu dostałem wymarzoną pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

  Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

  Więcej informacji

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

  Więcej informacji

  24.10.2022

  Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

  Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty