Sen czy jawa

Inspektor BHP > Rynek pracy > Sen czy jawa

Sen czy jawa

Do tej chwili nie wiem, czy cały wczorajszy dzień był tylko snem czy naprawdę przydarzyło mi się to, co mi się wydaje. Wczoraj rano jak zwykle wstałam po 9.00 i od razu zajęłam się przeszukiwaniem Internetu w poszukiwaniu nowych ofert pracy dla behapowców. Zanim na dobre zagłębiłam się w temacie, moje poszukiwania przerwał telefon od nieznanego numeru. Po drugiej stronie linii odezwał się jakiś mężczyzna, który zapytał, czy nadal jestem zainteresowana posadą inspektora BHP w ich firmie, instruktor BHP Gliwice. Jeśli tak, to zaprasza mnie na rozmowę, która ma się odbyć o 15.00 tego samego dnia. Byłam zszokowana tak nagłym zaproszeniem i tak niewielkim czasem na przygotowanie, jednak zgodziłam się zjawić w biurze firmy.

Do piętnastej działałam więc w prawdziwym pośpiechu – szykowałam się jak sójka za morze, bo nie wiedziałam co na siebie włożyć. W końcu postawiłam na klasykę w postaci czarnej spódnicy i białej bluzki. Tuż przed piętnastą zjawiłam się w firmie i czekałam na swoją kolej rozmowy.

Spotkanie z komisją było nadzwyczaj krótkie – zapytano mnie jedynie o poprzednie doświadczenie zawodowe, wykształcenie i oczekiwane wynagrodzenie. Gdy przedstawiłam swoją propozycję i czekałam na zakończenie spotkania, przewodnicząca komisji wstała, podała mi rękę i powiedziała, że wita w firmie. W pierwszej chwili nie zrozumiałam o co jej chodzi i dopiero po minucie dotarło do mnie, że właśnie dostałam pracę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  17.05.2022

  Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: FAKRO

  Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: NES Global Talent

  Lokalizacja: warmińsko-mazurskie /

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: NES Global Talent

  Lokalizacja: małopolskie /

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty