Człowiek widmo

Inspektor BHP > O pracy inspektora BHP > Człowiek widmo

Człowiek widmo

Inspektor BHP Częstochowa zatrudniony w naszym zakładzie pracy to człowiek widmo. Każdy wie, że istnieje, bo niby podpisuje się na odpowiednich papierach i tworzy dla nas różnego rodzaju dokumentację bhp, jednak nikt go nie spotkał osobiście i nikt nie wie jak tak naprawdę wygląda. Wejście do jego gabinetu znajduje się w drugiej części budynku, do której prowadzi osobne wejście. Inspektor może więc wchodzić i wychodzić z firmy bezszelestnie, przez nikogo nie zauważony. Chodzą słuchy, że jedyną osobą, która kiedykolwiek miała z nim styczność jest nasz prezes, bo nawet jego asystentce nie dane było poznać tajemniczego pana inspektora.

Od kiedy ktoś zainteresował się tematem naszego inspektora BHP, jego postać przybrała jakiegoś mitycznego charakteru. Nasz inspektor pełni w naszym zakładzie pracy funkcję podobną do tej, jaką w prywatnym świecie pełnią jednorożce czy duchy. Nikt ich w życiu nie widział, choć wiele osób  nadal w nie wierzy.

Z chęcią dowiedziałbym się kiedyś czy nasz inspektor naprawdę pracuje w naszym zakładzie pracy, jak wygląda i jaki poziom sobą reprezentuje. Gdyby naprawdę zajmował się BHP i warunkami pracy, pewnie przyszedł by parę razy sprawdzić czy wszystko ma się dobrze. Ciekawe co by się stało, gdyby na hali produkcyjnej zdarzył się jakiś wypadek – czy wtedy nasz inspektor by się pojawił?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  27.11.2021

  Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: Zoeller Tech Sp. z o.o.

  Lokalizacja: pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

  Więcej informacji

  27.11.2021

  Młodszy Specjalista BHP z językiem angielskim

  Firma: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

  Więcej informacji

  26.11.2021

  Inspektor

  Firma: Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi

  Lokalizacja: łódzkie / Łódź

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty