Nowe auto

Inspektor BHP > O pracy inspektora BHP > Nowe auto

Nowe auto

Po trzech latach pracy w zawodzie inspektora BHP nareszcie mogę sobie pozwolić na zakup nowego samochodu. Pieniądze niezbędne do zakupu mógłbym uzbierać dużo wcześniej, jednak za każdym razem, gdy już prawie, prawie miałem potrzebną kwotę, w moim życiu osobistym działo się coś takiego, co wymagało natychmiastowych nakładów pieniężnych.

Gdyby w ciągu ostatnich kilku lat nie było żadnych awarii i niespodziewanych wydatków, samochód mógłbym mieć już ponad rok temu. Niestety, rok temu okazało się, że moja mama jest bardzo chora i potrzeba pieniędzy na jej drogie leczenie. Na zdrowiu się nie oszczędza, zwłaszcza własnej matki, dlatego bez wahania wypłaciłem parę tysięcy z konta oszczędnościowego i przeznaczyłem je na leczenie mamy.

Mniej więcej po pół roku, gdy znów mogłem pozwolić sobie na samochód, w naszym domu jednocześnie zepsuła się pralka i lodówka. Do tego mój mały syn nieopatrznie zrzucił ze stołu mój laptop, dlatego musiałem przeznaczyć trochę grosza na zakupy w sklepie z artykułami RTV.

Teraz nareszcie uzbierałem na wymarzoną Skodę. Byłem już nawet u autoryzowanego dealera na jeździe próbnej i jeśli wszystko dobrze pójdzie, w następnym tygodniu pojadę kupić samochód. Mam nadzieję, że do tego czasu nie wyniknie kolejna niespodziewana sytuacja, inspektor BHP Lublin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  17.05.2022

  Inspektor / Specjalista ds. BHP

  Firma: FAKRO

  Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: NES Global Talent

  Lokalizacja: warmińsko-mazurskie /

  Więcej informacji

  17.05.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: NES Global Talent

  Lokalizacja: małopolskie /

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty