Nowe auto

Inspektor BHP > O pracy inspektora BHP > Nowe auto

Nowe auto

Po trzech latach pracy w zawodzie inspektora BHP nareszcie mogę sobie pozwolić na zakup nowego samochodu. Pieniądze niezbędne do zakupu mógłbym uzbierać dużo wcześniej, jednak za każdym razem, gdy już prawie, prawie miałem potrzebną kwotę, w moim życiu osobistym działo się coś takiego, co wymagało natychmiastowych nakładów pieniężnych.

Gdyby w ciągu ostatnich kilku lat nie było żadnych awarii i niespodziewanych wydatków, samochód mógłbym mieć już ponad rok temu. Niestety, rok temu okazało się, że moja mama jest bardzo chora i potrzeba pieniędzy na jej drogie leczenie. Na zdrowiu się nie oszczędza, zwłaszcza własnej matki, dlatego bez wahania wypłaciłem parę tysięcy z konta oszczędnościowego i przeznaczyłem je na leczenie mamy.

Mniej więcej po pół roku, gdy znów mogłem pozwolić sobie na samochód, w naszym domu jednocześnie zepsuła się pralka i lodówka. Do tego mój mały syn nieopatrznie zrzucił ze stołu mój laptop, dlatego musiałem przeznaczyć trochę grosza na zakupy w sklepie z artykułami RTV.

Teraz nareszcie uzbierałem na wymarzoną Skodę. Byłem już nawet u autoryzowanego dealera na jeździe próbnej i jeśli wszystko dobrze pójdzie, w następnym tygodniu pojadę kupić samochód. Mam nadzieję, że do tego czasu nie wyniknie kolejna niespodziewana sytuacja, inspektor BHP Lublin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze oferty pracy:

  29.11.2022

  Specjalista ds. BHP i OŚ

  Firma: Fashion Choice PTE LTD.

  Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

  Więcej informacji

  29.11.2022

  Specjalista ds. BHP i OŚ

  Firma: Fashion Choice PTE LTD.

  Lokalizacja: dolnośląskie / Magnice

  Więcej informacji

  29.11.2022

  Specjalista / Specjalistka ds. BHP

  Firma: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

  Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty