Inne role

Inspektor BHP > Życie osobiste inspektora BHP > Inne role

Inne role

Mojego życia zawodowego nie da się całkowicie odseparować od życia prywatnego, ponieważ razem z moim narzeczonym pracujemy w jednej firmie i zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu BHP. Ja pracuję jako inspektor BHP Bytom, on jest starszy ode mnie rangą, bo wykonuje pracę starszego specjalisty BHP. Samodzielnie nie byłabym w stanie organizować szkoleń dla firm, ponieważ nie należy to do moich uprawnień. Razem z Maćkiem mogę jednak o wiele więcej, bo przy organizacji szkoleń on jest mistrzem, a ja jego asystentką. Całkiem odwrotnie niż prywatnie.

W mieszkaniu, które wspólnie wynajmujemy od sześciu miesięcy to ja jestem prawdziwą panią domu, bo zarządzam wszystkim i wszystkimi. Na tych „wszystkich” składa się co prawda jedynie mój narzeczony i nasz czteromiesięczny kociak, jednak zawsze to lepsze niż nic. Dodatkowo, nasz mały kotek jest wielkim indywidualistą i nie lubi słuchać tego, co się mu mówi, więc mój zasięg wpływów ogranicza się jedynie do mojego narzeczonego.

Maciek, który jest prawdziwym przywódcą w sprawach zawodowych, w domu zakłada ciepłe kapcie pantoflarza i zupełnie godzi się ze swą odmienną rolą. To ja zarządzam naszym domem, naszym budżetem i wszystkimi sprawami, które trzeba załatwić. Maciek jedynie słucha, podporządkowuje się lub próbuje przeforsować swoje pomysły. Próbuje, bo na próbach zazwyczaj się kończy. Przecież i tak z góry wiadomo, że ja i tak postawię na swoim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

  Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

  Więcej informacji

  25.10.2022

  Specjalista ds. BHP

  Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  Lokalizacja: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

  Więcej informacji

  24.10.2022

  Inspektor ds. BHP, PPOŻ I OC / Inspektor ds. BHP i PPOŻ

  Firma: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

  Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Wawer

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty