Dobre decyzje

Inspektor BHP > O pracy inspektora BHP > Dobre decyzje

Dobre decyzje

Uważam, że człowiek powinien cały czas się rozwijać, dlatego po pięciu latach pracy w zawodzie inspektora BHP, inspektor BHP Katowice, postanowiłem odejść z pracy i założyć własną firmę, którą mógłbym rozwinąć w interesującym mnie kierunku, czyli szkoleniach BHP organizowanych dla przeróżnych klientów. W tym czasie miałem już dyplom uczelni wyższej i pięcioletnie doświadczenie zawodowe w branży BHP, dlatego spokojnie mógłbym dostać awans na specjalistę. Niestety, pracodawca nie chciał słyszeć o awansie i podwyżce, dlatego postanowiłem poszukać szczęścia na własną rękę.

Otwierając własną firmę szkoleniową stałem się nie tylko specjalistą ds. BHP dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, ale i właścicielem nowo powstałego miejsca pracy. Na początku byłem sobie i szefem i pracownikiem, jednak gdy firma zaczęła przyjmować coraz więcej zleceń, a ja nie wyrabiałem się już z ilością roboty, postanowiłem zatrudnić kogoś na stanowisku specjalisty. Rekrutacja trwała zaledwie parę dni, bo zależało mi na czasie. Nowego pracownika potrzebowałem na już, a nie na za dwa tygodnie. Przyjmując Ewelinę do pracy nie wiedziałem czy dobrze robię i czy ta dziewczyna sprawdzi się w mojej firmie, jednak postanowiłem dać jej szansę. Naprawdę czas mnie gonił, dlatego zaryzykowałem.

Ryzyko opłaciło się w 100%, bo Ewelina okazała się być świetnym behapowcem i osobą z wielkim talentem do zjednywania sobie ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze oferty pracy:

  29.11.2022

  Specjalista ds. BHP i OŚ

  Firma: Fashion Choice PTE LTD.

  Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

  Więcej informacji

  29.11.2022

  Specjalista ds. BHP i OŚ

  Firma: Fashion Choice PTE LTD.

  Lokalizacja: dolnośląskie / Magnice

  Więcej informacji

  29.11.2022

  Specjalista / Specjalistka ds. BHP

  Firma: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

  Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Oferty